Wybór dużego narożnika pokojowego

Duży narożnik pokojowy to świetne rozwiązanie aranżacyjne, które przełoży się na oryginalny wygląd salonu oraz funkcjonalność takiego pomieszczenia. Odmienne trendy w projektowaniu domów i mieszkań wpływają na otwieranie przestrzeni wypoczynkowej. Dawny ,,duży pokój”, oddzielony od korytarza jedynie wąskimi drzwiami teraz zastępują przestronne salony, połączone z innymi częściami domu umownymi granicami. W takim otoczeniu idealnie sprawdzają się duże narożniki.

Narożniki o różnym kształcie

Do najbardziej popularnych należą narożniki w kształcie liter L. Polscy konsumenci lubią je, ponieważ łatwo dają się dopasować do różnych pomieszczeń. Na znaczeniu zyskują jednak także bardziej rozbudowane projekty. Należy do nich narożnik w kształcie litery u. Najlepiej sprawdza się on w dużych, otwartych salonach. Niemniej jednak szeroki asortyment sprawia, że każdy znajdzie tu model dla siebie. Warto poszukać, ponieważ taki narożnik jest bardzo praktyczny. Zapewnia mnóstwo miejsca podczas wizyty gości. Na co dzień może natomiast wypoczywać na nim cała rodzina.

Wielofunkcyjny narożnik

Wybierając meble wypoczynkowe do salonu, najlepiej stawiać na narożniki rozkładane. Nawet jeżeli gości przyjmuje się sporadycznie, to czasami sytuacja zmusza ich do pozostania na noc. Wówczas w kilku sprawnych ruchach rozkłada się kanapę, która zamienia się w wygodne łóżko. Takie połączenie funkcji wypoczynkowej z sypialnianą stanowi także rozsądny kompromis, kiedy salon pełni jednocześnie rolę sypialni samych domowników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

4 × cztery =