Jak udekorować mały salon jak milioner?

Mały salon jest jednym z pomieszczeń, które sprawiają, że nasz dom wygląda na większy. Może to być mała sypialnia, lub salon z niewielką powierzchnią kuchenną. Musimy jednak sprawić, by wyglądał na bardziej przestronny. Oto lista rzeczy, które możesz zrobić, aby twój mały salon wyglądał jak salon milionera.

Meble do salonu

Możesz udekorować mały salon wygodnymi meblami. Jako przykład można wybrać kanapę, sofę i stół. Stół będzie służył jako stolik kawowy i domowy barek. Upewnij się, że sofa i krzesło są wygodne i możesz nawet dodać podnóżek dla dodatkowego komfortu.

Akcesoria

W małych salonach brakuje miejsca, więc musisz użyć akcesoriów, aby pokój wyglądał na bardziej przestronny. Możesz udekorować ścianę wiszącymi koszami. Możesz również zawiesić zasłony. Te akcesoria sprawią, że Twój pokój będzie wyglądał na większy.

Zabiegi okienne

Aby mały salon wyglądał na większy, musisz udekorować okna. Wybierz zasłonę, żaluzję i falbanę, aby okno wyglądało na większe. Możesz nawet powiesić ramkę na zdjęcia przed oknem.

Akcesoria

Przydatne będą również akcesoria. Możesz powiesić lustro nad stolikiem kawowym. Jeśli masz mały balkon, możesz powiesić w nim rośliny, aby pokój wyglądał na bardziej przestronny.

Wnioski:

Możesz zastosować się do wskazówek, które wymieniłam w poście i sprawić, że Twój mały salon będzie wyglądał jak salon milionera. Wystarczy, że będziesz kreatywny.