Miejsca, w których warto mieć ze sobą plik wizytówek

Pomimo nastania ery komunikacji usieciowionej tradycyjne wizytówki nigdy nie wyszły z mody, a przynajmniej znajomości, które zawierane są w rzeczywistym świecie, wydają się mieć wciąż nieporównywalną siłę przebicia. Noszą je przy sobie dziś już nie tylko biznesmeni. Przydają się przedstawicielom innych grup zawodowych oraz freelancerom. Ci ostatni powinni zawsze mieć je przy sobie, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy można spotkać potencjalnego klienta.

Spotkania bardziej oficjalne

Freelancerzy regularnie uczęszczają na spotkania branżowe. Są to wydarzenia organizowane w ramach jednej branży, gdzie uczestnicy mają okazję wymienić się doświadczeniami, opiniami, adresami. Często jest to więc okoliczność do nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Nie każdy pamięta dziś o tego typu akcesoriach, a ładne wzory wizytówek mają szansę pozytywnie się wyróżnić.

I mniej oficjalne…

Zdarzają się też innego rodzaju imprezy. Mowa o tych organizowanych w klubach, które upływają nie tylko pod znakiem zabawy i tańca, ale także możliwości poznania inspirujących ludzi. Czasami zdarza się, że klub poszukuje osoby, która zza konsoli porwie gości do zabawy. Na tego rodzaju imprezach z pewnością przyda się wizytówka DJ. Zawsze istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś odezwie się następnego dnia. By jednak pozostawić do siebie kontakt, trzeba posiadać odpowiednią wizytówkę. Na szczęście dziś przez internet bez problemu możemy zamówić jej spersonalizowaną wersję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

6 + trzy =