Jak wyeksponować w wystroju mieszkania sukcesy sportowe dziecka

Duma z odnoszonych sukcesów jest tym większa, im więcej osób się o nich dowie. Dla naszego małego sportowca każda okazja jest więc dobra, by pochwalić się swoimi nagrodami. W tym celu w jego pokoju koniecznie powinien znajdować się wieszak medalówka, na którym dumnie wisieć będą wszystkie zdobyte do tej pory medale. To podstawowy element wystroju wnętrza w domu małego sportowca. Nie powinien być jedyny – pamiętajmy, że eksponując sukcesy dziecka wzmacniamy jego pewność siebie. Pomagać to może w zdobywaniu kolejnych nagród – nie tylko w sporcie, ale także w nauce.

Specjalne miejsce na medale

Na rynku dostępne są różnego rodzaju wieszaki na medale. Co ciekawe, są one zaprojektowane według danej dyscypliny. Możemy więc nabyć egzemplarz z elementami piłki do futbolu czy siatkówki. Dla biegaczy też znajdzie się coś specjalnego. Nawet bardziej niszowe dyscypliny, takie jak triathlon posiadają swoje unikalne wieszaki na medale. Wystarczy rzucić okiem, ile modeli dostępnych jest obecnie w sklepach internetowych: https://wieszakinamedale.pl/pl/c/Triathlon/20

Niedroga pamiątka

Kupując dziecku taki gadżet, sprawiamy mu wielką radość. Już na wstępie zrozumie ono, że jego sukcesy są dla nas ważne. Wzmacniamy poczucie pewności siebie, a przede wszystkim dajemy możliwość zrobienia sobie pamiątki na lata. Takie akcesoria powinny stanowić niezbędny element w pokoju malucha. Nie zapomnijmy też o zdjęciach z zawodów i dyplomach. One również powinny znaleźć miejsce na specjalnie wyznaczonej do tego półce. Oczywiście wystrój pokoju byłby niekompletny bez plakatów sportowych idoli, motywujących do bycia najlepszym.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

20 − trzynaście =