Zwykły lakier do paznokci, czy może hybryda – na co postawić?

Zadbane dłonie i paznokcie to jeden z najważniejszych aspektów, na które kobiety zwracają uwagę w dzisiejszych czasach. Dzięki różnorodności lakierów można stworzyć szalone wzory lub wybrać stonowane odcienie pasujące na każdą okazję. Ale który wybrać? Przeczytaj ten artykuł i pozbądź się wątpliwości raz na zawsze.

Zwykły lakier a hybryda

Jedną z podstawowych różnic jest czas wykonywania. Malowanie paznokci zwykłym lakierem może potrwać kilka minut, natomiast lakier hybrydowy wymaga znacznie więcej czasu, poprzez nakładanie wielu warstw i utwardzanie ich kolejno w lampie. Jednakże zwykły lakier musi schnąć kilkanaście minut, podczas gdy hybrydowy wysycha w kilkadziesiąt sekund i od razu pozwala wrócić do codziennych zajęć. Ale to właśnie trwałość jest największą i najbardziej istotną różnicą. Zwykły lakier utrzymuje się około tygodnia, a hybrydowy może zachować się od 2 do nawet 3 tygodni i to bez odprysków, które mają miejsce przy zwykłym lakierze. Warto więc spędzić trochę więcej czasu na malowaniu paznokci i cieszyć się niesamowitym efektem przez kilkukrotnie dłuższy okres.

Dzięki dużej trwałości i ogromnej gamie kolorystycznej, lakier hybrydowy pozwala tworzyć o wiele bardziej precyzyjne wzory i stylizacje. Jest bardziej odporny na uszkodzenia oraz nie rozmazują się, więc w codziennym życiu nie będzie Ci w niczym przeszkadzać. Hybryda tworzy czystą taflę na paznokciu, jest ona gładka oraz lśniąca, a oprócz tego wyrównuje płytkę, wzmacniając ją. Aby więc wybrać odpowiedni lakier, warto zastanowić się, co jest dla nas najważniejsze: czas czy trwałość?

Wybierz lakier hybrydowy spośród dziesiątek ślicznych kolorów np. na stronie https://manirouge.com/lakiery-kolorowe/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

13 − sześć =