Zwykła sukienka i niezwykłe dodatki

Każda z nas pragnie się wyróżniać. Nikt nie lubi być przeciętny i stanowić zaledwie części tego samego, szarego tłumu. Czasami jest to niemożliwe ze względu na zasady, jakie narzuca na nas życie społeczne. Większość z nas posiada w pracy określony dress code, który ściśle musi przestrzegać, nie ma wtedy mowy o żadnej awangardzie i oryginalnych dodatkach.

Za to podczas dni wolnych od zobowiązań służbowych, z modą można zaszaleć i pokazać swoją indywidualność, nawet za pomocą subtelnych dodatków. To przede wszystkim wersja dla osób, które pragną swojej odrębności, jednak nie mają na tyle odwagi, by zaszaleć z całym strojem. W tej wersji można założyć standardową sukienkę i użyć ciekawych dodatków. W jaki sposób?

W szczegółach siła

Podstawowym dodatkiem, którym można wzmocnić każdą stylizację są oczywiście buty. Mowa tutaj np. o botkach damskich. Świetnie sprawdzą się ze zwykłą sukienką letnią w motywy kwiatowe. W tym zestawieniu botki wprowadzają trochę nonszalancji oraz odświeżonego looku. Świadczą również o zabawie modą. Wprowadzają też niezbędny luz.

Z kolei jeśli mowa o sandałach damskich, które swoją drogą są jednym z najwygodniejszych rodzajów obuwia letniego, można je wykorzystać w ciekawych kolorach. Srebrne lub metaliczne sandały wraz ze standardową sukienką będą doskonale się prezentować, dodając całej stylizacji oryginalności. Należy tutaj zadbać o stonowany wygląd górnej części garderoby, żeby nie przytłoczyć swojego wizerunku. Największą ozdobą w tym zestawieniu są właśnie buty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście + dziewiętnaście =