Zabieramy malucha w podróż

Okres wakacyjny to najlepszy moment na zabranie malucha na pierwszą dłuższą wycieczkę. Aktywny wypoczynek w towarzystwie małego dziecka jest jak najbardziej możliwy, o ile mamy do swojej dyspozycji sprzęt, dzięki któremu podróżowanie jest bezpieczne i wygodne. Gdzie warto wybrać się z maluchem i o co należy zadbać, przygotowując się do podróży?

Nad morze lub w góry — udany wyjazd z dzieckiem

Bez względu na to, jaki kierunek wyprawy obierzemy, podczas wakacji z maluchem nie obędziemy się bez wózka dziecięcego. Dzięki niemu możemy zabrać dziecko, gdziekolwiek chcemy — na spacer po plaży, zwiedzanie starówki lub wycieczkę po leśnych terenach. Bogaty wybór kompaktowych modeli, które pełnią funkcję tzw. spacerówki i jednocześnie wózka głębokiego, znajdziemy na stronie: https://mamaija.pl/wozki-dzieciece/l/brand-id:cybex.html. Asortyment sklepu wyróżnia się ciekawą kolorystyką i solidnym wykonaniem, co nie ujdzie uwadze żadnego rodzica. Najbardziej wymagający klienci znajdą w nim wózek idealny.

Szykując się w podróż, musimy zaopatrzyć się także w fotelik samochodowy. Dziecko spędzi w nim wiele godzin, dlatego warto wybrać wygodny i funkcjonalny model. W sklepie Mama i Ja znajdziemy fotelik samochodowy Maxi Cosi, który możemy zamontować w aucie tyłem lub przodem do kierunku jazdy. W przypadku tego rodzaju przedmiotów najważniejsze są wysokie standardy bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania. Wspomniany model posiada obie te cechy, dlatego cieszy się dużą popularnością wśród rodziców, którzy cenią sobie najwyższą jakość.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

10 + 10 =