W czym przechowywać rzeczy na balkonie?

Wiosna to czas, kiedy ogrody i balkony budzą się do życia zachęcając domowników do wygrzewania się w słońcu wśród zieleni. Właściciele balkonów planują modne aranżacje. Obok kącika wypoczynkowego i pięknych roślin niezwykle istotne jest także właściwe zorganizowanie miejsca do przechowywania poduszek, pledów, czasopism, książek, czy też rozmaitych akcesoriów ogrodniczych. Wybór tego typu wyposażenia jest na rynku przeogromny. Wszystko zależy od tego, jaka stylizacja jest nam bliska.

Elegancki i minimalistyczny, czy może przytulny w stylu maxi? 

Jaka odsłona naszego balkonu sprawi, że naprawdę się zrelaksujemy? W celu optymalnej organizacji strefy wypoczynkowej zwolennicy modernistycznych klimatów powinni przede wszystkim wziąć pod uwagę eleganckie, zamykane szafki na nóżkach. Doskonale sprawdzą się także ławy ze schowkiem oraz skrzynie na balkon, które będą jednocześnie służyły za idealne siedzisko. Zdecydować się możemy na wysokogatunkowe skrzynie drewniane lub rattanowe. Tego typu siedziska wyposażone dodatkowo w panel ścienny stworzą ekstra przestrzeń na zawieszenie doniczek z kwiatami, czy też niewielkich koszyków na różne drobiazgi.

Jeśli preferujemy klimaty vintage oraz balkony pełne zieleni to świetną opcją okażą się także regały na nóżkach okryte w razie potrzeby przeciwdeszczowym pokrowcem. Dzięki nim możliwe jest stworzenie urokliwych ogrodów wertykalnych. Są one mobilne więc aranżację można raz po raz odmieniać. Na balkonach pięknie prezentują się również skandynawskie, wiklinowe kosze z pokrywkami. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

trzynaście − trzy =