Rodzaje toreb reklamowych

Odkąd reklamówki z tworzyw sztucznych wyszły z mody ze względu na ich negatywny wpływ na środowisko naturalne, producenci zaczęli wykorzystywać inne materiały do produkcji toreb laminowanych z nadrukiem. Do łask ponownie wrócił papier, rosnącą popularnością cieszą się także torby materiałowe. Wszystkie wymienione produkty mogą z powodzeniem pełnić funkcję reklamową.

Ozdobne torby papierowe

Wśród produktów dostępnych na rynku dużą popularnością cieszą się papierowe torby laminowane. Dostępne w różnych kolorach i rozmiarach prezentują się nowocześnie i efektownie. Zastosowanie kredowego papieru o dużej gramaturze wpływa na wytrzymałość i estetyczny wygląd tego rodzaju produktów. Dzięki użyciu nowoczesnych technik nadruku torby z laminatem mogą być wykorzystywane do reklamowania firmy i kreowania jej wizerunku.

Produkty bawełniane i bambusowe

Alternatywnym rozwiązaniem są torby reklamowe bawełniane bądź bambusowe. Klasyczne produkty materiałowe są neutralne dla środowiska naturalnego. Duża wytrzymałość sprawia, że mogą być wykorzystywane wielokrotnie np. podczas robienia zakupów. To z kolei sprawia, że logo naniesione na torbie będzie nieustannie widoczne, co przełoży się na zwiększenie rozpoznawalności marki. Bawełniane i bambusowe reklamówki dostępne są w różnych kształtach, kolorach i rozmiarach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

12 + 8 =