Rodzaje dekoracji na ścianę

Przy aranżowaniu wnętrz często brakuje pomysłów na to, w jaki sposób udekorować ściany. Najczęściej zdarza się tak, że zostają one puste i wyraźnie brakuje na nich elementów ozdobnych. W takiej sytuacji większość właścicieli mieszkań decyduje się na umieszczenie na nich kwiatów lub korzysta z szablonów malarskich, tworząc w ten sposób ozdobne wzory na ścianie. Te sposoby są jednak bardzo popularne i prawie każdy o nich słyszał. Aby stworzyć niepowtarzalną dekorację, wystarczy poszukać nowych rozwiązań. Co warto wybrać?


Ozdobne mapy na ścianę

Bardzo dobrze sprawdzi się mapa Polski na ścianę. Nie musi być ona jest w klasycznej wersji. W sklepach dostępne są plany przypominające zdrapki. Ich główną ideą jest to, by w ten sposób planować podróże i zwiedzanie kraju. Miejsca, które zostały już odwiedzone należy zdrapać, natomiast te, które jeszcze nie pojawiły się w planie podróży, zostają bez zmian. Dzięki takiej ciekawej dekoracji można nie tylko ozdobić wnętrze, ale także np. uczyć dzieci korzystania z mapy czy właśnie planować wycieczki. Można także powiesić ręcznie wykonane mapy, takie jak np. https://www.twojemapy.com/produkt/turystyczna-mapa-islandii/

Wielofunkcyjne multiramy

Multiramy to dekoracyjne ramki na zdjęcia, w których można umieścić nawet do dwudziestu fotografii. Dostępne są w wielu kolorach, kształtach i układach, dlatego można dobrać je idealnie do wystroju całego mieszkania. Z powodzeniem zastępują na ścianie obrazy czy plakaty. Dodają całemu wnętrzu uroku oraz przytulnego charakteru. Decydując się na takie akcesoria, warto wybrać ramy podświetlane za pomocą taśmy led. Będą się wtedy nie tylko wspaniale prezentować, ale także staną się dodatkowym źródłem światła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

18 − 9 =