Przegląd najmodniejszych męskich kurtek zimowych

Kurtka to jeden z najważniejszych elementów męskiej garderoby Szczególnie zimą warto wybrać taką, która będzie jednocześnie praktyczna i modna. Sprawdź, jakie trendy obowiązują w modzie męskiej w najbliższym sezonie!

Nowoczesność i klasyka

Mężczyźni rzadko decydują się na ekstrawaganckie kolory. Od lat wśród najmodniejszych modeli kurtek największą popularnością cieszą się te w odcieniach granatu, szarości czy czerni. Nie zmienia to jednak faktu, iż mimo dość zachowawczych kolorów mogą być one bardzo różnorodne. W zbliżającym się wielkimi krokami sezonie zimowym najmodniejsze są, bowiem kurtki z ciekawymi pikowaniami. Elegancko wyglądają z pozoru sportowe, gęsto pikowane kurtki. W połączeniu z jeansami albo czarnymi materiałowymi spodniami sprawiają luźne, casualowe wrażenie, a jeśli pod spód założymy elegancką koszulę, z powodzeniem mogą być uważane za element oficjalnego stroju. Ta uniwersalność dodatkowo wzmacnia ich popularność. 

Futrzane kaptury wracają do łask

W zbliżającym się sezonie dużą popularnością będą się cieszyły również kurtki z futrzanymi kapturami. Sprawdzą się idealnie podczas naprawdę mroźnych poranków i wieczorów. Znajdziemy je między innymi na https://perso.pl/. Są one ozdobą męskich kurtek o standardowej długości i tych nieco dłuższych. Męskie parki powstały z inspiracji stylem amerykańskich żołnierzy. Początkowo miały być one jedynie praktyczną alternatywą dla męskich płaszczów, a dziś są jednym z najmodniejszych krojów męskich kurtek zimowych. Sprawdzą się zarówno podczas codziennych aktywności jak i do bardziej eleganckich strojów. 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pięć × 1 =