Na czym polega manicure hybrydowy?

Manicure hybrydowy od kilku lat cieszy się bardzo dużą popularnością. Nic w tym dziwnego ponieważ dla wielu kobiet jest prawdziwym źródłem wygody. Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego wytrzymałość – brak odprysków i konieczności powtórnego malowania nawet przez 2-3 tygodnie (a nawet dłużej, jeśli komuś nie przeszkadza odrost). Brak konieczności poprawek manicure hybrydowego pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Koszt manicure hybrydowego nie jest bardzo duży. Wygodą jest to, że nie trzeba samej męczyć się z jego stworzeniem, a wystarczy skorzystać z usług profesjonalistek.

Manicure hybrydowy polega na przygotowaniu płytki paznokcia (wycięciu skórek, zmatowieniu i nadaniu odpowiedniego kształtu), a następnie na nałożeniu bazy, lakieru i topu, które są utwardzane w lampie LED bądź w lampie UV (sprawdź ofertę: lampa UV do paznokci hybrydowych). Dzięki temu lakier staje się twardy i odporny na działanie szkodliwych czynników. W przeciwieństwie do zwykłych lakierów, które nie potrzebują utwardzania w specjalistycznej lampie, paznokcie pokryte lakierami hybrydowymi są mniej podatne na złamania i odkształcenia, ze względu na duże utwardzanie oraz ochronę specyfikami.

Manicure hybrydowe to idealne rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które lubią mieć zadbane dłonie i pomalowane paznokcie. Dobrej jakości lakiery oraz wykonanie manicure (a następnie jego zdjęcie za pomocą acetonu i folii) nie powodują zniszczenia się płytki paznokcia. Nie ma więc obaw co do regularnego stosowania manicure hybrydowego -coraz częściej hybrydę kładzie się również na paznokcie u stóp, tworząc efektowne pedicure.

Duży wybór akcesoriów kosmetyczno-fryzjerskich oferuje sklep Profryzjer.

Szukasz profesjonalnej fryzjerskiej suszarki? Sprawdź ofertę sklepu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

cztery + 17 =