Na co zwrócić uwagę dobierając doczepiane włosy dla siebie?

Doczepy to doskonała opcja dla kobiet szukających sposobu na zagęszczenie swoich naturalnych włosów albo zwiększenie ich długości. Podczas wybierania kompletu do zabiegu trzeba zwrócić uwagę na kilka rzeczy, od których będzie zależała nie tylko ich cena, ale także jakość czy wygląd. Na rynku jest wiele propozycji, które bez problemu zadowolą każdą chętną osobę, trzeba tylko porządnie zapoznać się z dostępnymi opcjami.

Odpowiednio dobrane doczepy to klucz do komfortu

Najważniejszą kwestią jest to, z jakiego materiały mają być wykonane doczepy. Doczepiane włosy naturalne będą wyglądały znacznie lepiej, niż pasma syntetyczne, ale będą też droższe. To propozycja dla osób, które szukają trwałego rozwiązania. Do tego takie włosy często można wykorzystać ponownie, jeśli odpowiednio się o nie dba i wybrało się pozwalającą na to metodę.

Sposób doczepiania włosów też jest bardzo ważny. Można zdecydować się na klipsy, które z łatwością montuje się samemu. Taka opcja jest najtańsza, ale widać ją z bliska. Doczepianie metodą keratynową jest bardziej czasochłonne i droższe, ale wystarczy na dłużej, a ich mocowań często nie widać. Ważna jest też długość, od której będzie zależała cena doczepianych pasm oraz finalny efekt po ich założeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

3 × 3 =