Modne kurtki damskie (wiosna 2018)

Jakie kurtki damskie na wiosnę będą modne w tym roku? Królują odważne kolory, w tym pastele, nieśmiertelny jeans, a także skórzane fasony. W tym sezonie modny jest styl vintage, plastik, połysk oraz przezroczyste materiały.

Modne kurtki damskie i okrycia wierzchnie na wiosnę 2018

  1. Jeansowe kurtki
    Wiosną 2018 będzie królował nieśmiertelny jeans. Modny będzie jeansowy total look, czyli nie tylko kurtka jeansowa, która jest prawdziwym hitem, ale też spódnica i pozostałe dodatki-czapki, torebka i buty.
  2. Plastik is fantastic 

    Z drugiej strony modne będą kurtki imitujące plastik i transparentne peleryny. Kurtki i nakrycia wierzchnie mają błyszczeć, niczym lakierowane.

  3. Pastelowe płaszczeW szafie nie powinno zabraknąć pasteli. Szczególnie modny jest pudrowy róż, a także żółty, fiolet, błękit. Poza tymi kolorami będzie również w modzie założenie klasycznej kurtki damskiej czarnej.
  4. Skórzane kurtki i płaszczeW wiosennej szafie nie może zabraknąć skórzanej kurtki lub płaszcza. Modna jest nie tylko klasyczna czerń, ale też czerwień, brąz, beż i biel.
  5. Kurtki sportowe

W tym sezonie można odważnie łączyć styl sportowy z eleganckim. Sportowa kurtka z ściągaczem, a do tego szpilki? Wszystko jest możliwe.

Kurtki i płaszcze powinny zawierać fantazyjne wykończenia, jak perły, kwiaty, naszywki. Wiosna będzie kolorowa, wyrazista, niczym łąka polnych kwiatów lub gałki lodów. Kiczowate dodatki i odważne łączenie stylów wystawi na próbę naszą odwagę i pozwoli wyrazić bogatą osobowość. Będziemy błyszczeć, a także odsłaniać to, co pod spodem, dzięki transparentnym pelerynom. Trencz przybierze formę gorsetu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − 11 =