Moda i klasyka w jednym

Obrazy drukowane na płótnie to forma dekoracji, która nigdy nie odejdzie do lamusa. Czy są to reprodukcje kultowych dzieł, zdjęcia znanych miejsc na ziemi, czy typowe abstrakcje – zawsze będą dobrze prezentowały się na ścianach zarówno w domach prywatnych, jak i w pokojach hotelowych, biurach, kawiarniach, obiektach użyteczności publicznej czy miejscach, gdzie prowadzone są różnego typu usługi. Wybór motywów takich obrazów na płótnach jest naprawdę ogromny. Pozwala to na dopasowanie ich do praktycznie każdego wnętrza bez względu na jego charakter czy wygląd.

Obrazy takie charakteryzują się przede wszystkim wysoką jakością nadrukowanych na nich treści. Zapewnione jest to dzięki naturalnym materiałom, czyli bawełnianym włoskim płótnom, sosnowym blejtramom (na które naciągnięty jest materiał), a także wysokiej jakości farbom wykorzystywanym do wydruku. Poza tym na decoPLANET można podejrzeć przykłady aranżacji z wykorzystaniem takich obrazów, a także obejrzeć galerię tematyczną, z której na pewno niejedno zdjęcie wpasuje się w gusta nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W zależności od tego, czy chcemy oglądać na naszej ścianie afrykańskie wzory, zielone leśne widoki, abstrakcje, najpiękniejsze mosty czy niesamowite zdjęcia kosmosu – możemy zdecydować się nie tylko na temat, ale także na określony rozmiar. Takie obrazy świetnie wpisują się i uzupełniają wnętrza salonu, kuchni, sypialni, holu, pokoju dziecięco a także pasują do pomieszczeń firmowych. Obrazy nadadzą jednocześnie nowoczesny wygląd z powiewem zawsze modnej i uniwersalnej klasyki. A może chcemy zaprezentować w taki sposób własne fotografie, będące pamiątką z odwiedzonych przez nas zdjęć – przedstawienie ich na obrazie będzie ciekawym i oryginalnym pomysłem na zaaranżowanie pustej przestrzeni na ścianie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 + 8 =