Miłośnik gór – co podarować mu z okazji urodzin?

Urodziny to jeden z ważniejszych dni w życiu każdego człowieka. Warto zatem, aby z tej okazji sprezentować bliskiej osobie coś wyjątkowego. Najlepsze prezenty to takie, które wpasowują się nie tylko w same obchody, ale przede wszystkim bezpośrednio nawiązują do zainteresowań i upodobań solenizanta bądź solenizantki. Co zatem podarować komuś, kogo największą pasją są piesze wędrówki po górach?

Sprawdzone upominki dla prawdziwych pasjonatów

Jednym z ciekawszych prezentów może być mapa zdrapka zakupiona w specjalistycznym sklepie, np. https://nagrani.pl/, na której obdarowany będzie mógł zaznaczać odwiedzone miejsca oraz szlaki, którymi przyszło mu kiedyś podążać. Jest to niezwykle ciekawa i przyciągająca uwagę dekoracja, która dodatkowo uświetni wnętrze pokoju dziennego lub sypialni. Dzięki takiej mapie nawet początkujący będą mogli nie tylko cieszyć się i chwalić się osiągnięciami, ale również planować kolejne wyprawy.

Innym pomysłem na podarunek może być także towarzyska gra karciana, która z pewnością dostarczy wiele radości i zabawy podczas wieczornego odpoczynku w schronisku lub również w domu. Jest to doskonały sposób na zabicie wolnego czasu oraz nudy! Prawdziwych miłośników górskich szczytów obdarować można także kompletem interesujących książek, dopasowanej pod względem stylu i charakteru biżuterii, a nawet zakupić lub samodzielnie przygotować tzw. pomyślnik, czyli słoik z niewielkimi zwojami karteczek zwierających złote myśli, motywujące cytaty lub ciekawe informacje związane bezpośrednio z tematyką podróżniczą i górską.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

9 + 14 =