Kolorowe zaproszenia na ślub – jakie barwy są modne?

W kontekście nowoczesnych ślubów pomału odchodzi się od bardzo oficjalnych zaproszeń na białym czy kremowym tle, na rzecz kolorowych kartek, które kojarzą się z radością i energią towarzyszącą nowożeńcom. Jakie barwy są obecnie w modzie?

Dobór kolorów pod kątem dekoracji lub strojów

Coraz częściej można się spotkać z tym, że Para Młoda wysyła zaproszenia na ślub inspirowane od razu tym, w jakim stylu szykowana będzie dana ceremonia. Jeżeli są zdecydowani na wystrój w którym dominować będzie dany kolor, to takie właśnie mogą być zaproszenia, by jednocześnie dać gościom pewien sygnał odnośnie tego czego mogą się spodziewać. Zdarza się też, że w takim kolorze swoje stroje dobierają następnie druhny lub drużbowie, co bardzo dobrze prezentuje się potem na zdjęciach.

Obecnie dużą popularnością cieszą się takie rozwiązania z różnymi odcieniami fioletów, a także błękitów. Te kolory pozwalają na pięknie przystrojone sale weselne, a stroje w tych odcieniach będą z pewnością dobrze komponowały się z wyglądem Pary Młodej.

Kolory sezonowe

Modne stało się obecnie dopasowywanie zarówno ślubno-weselnych dekoracji, jak i towarzyszących im akcesoriów pod kolory kojarzone z konkretnymi porami roku. Tym samym na ceremonię odbywającą się latem można wybrać żółte lub pomarańczowe zaproszenia na ślub, podczas gdy na jesieni w cenie będzie złoto i miedź, zimą różne odcienie niebieskiego i inne chłodniejsze barwy, a wiosną oczywiście ożywcza zieleń. Można się także kierować tym jakie kolory stały się po prostu popularne w danym okresie, bowiem nie zawsze odpowiadają one określonym sezonom, a mogą nam bardzo przypaść do gustu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

4 × pięć =