Kasetony z plexi, czyli reklama firmy za niewielkie pieniądze

Działy marketingowe stają obecnie przed nie lada wyzwaniem. Konkurencja w wielu branżach jest bardzo duża, dlatego konieczne jest zastosowanie oryginalnych nośników reklamowych. Warto dokładnie przygotować strategię marketingową, aby efekty były widoczne w wynikach sprzedaży. Wykonanie takich materiałów najlepiej zlecić dobrej agencji reklamowej.

Dlaczego warto zastosować reklamy zewnętrzne?

W promocji towarów i usług niemałe znaczenie może mieć reklama typu outdoor. W przestrzeni miejskiej uwagę od razu przyciągają oryginalne szyldy, z atrakcyjną szatą graficzną. Świetnie sprawdzają się też nowoczesne kasetony z plexi, które można zobaczyć pod adresem: https://www.sanplex.pl/oferta/kasetony-reklamowe. Co ważne – takie zlecenia reklamowe wcale nie generują wygórowanych kosztów, co dodatkowo zachęca firmy do korzystania z takich rozwiązań.

Praktyczne kasetony reklamowe wykonywane są w różnych wymiarach i kształtach. Z takiego nośnika może korzystać wiele branż – wystarczy tylko skrupulatnie przygotować projekt. W zależności od przeznaczenia i specyfiki akcji promocyjnej przygotowywane są jednostronne lub dwustronne projekty, przeznaczone do montażu na elewacji budynku lub jako reklama wolnostojąca. Dużym atutem takiego rozwiązania jest odporność na zmienne warunki atmosferyczne oraz ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Konstrukcja kasetonów oparta jest na profilach aluminiowych, a najbardziej wyeksponowana część wykonywana jest z plexi. Z takiej reklamy można korzystać przez wiele lat, co zwiększa szanse dotarcia do kolejnych grup odbiorców. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − jeden =