Jakie parametry e-papierosa są ważne?

Uzależnienie od nikotyny to problem wielu dorosłych Polaków, jednak palenie tradycyjnych papierosów znacznie zwiększa ryzyko zachorowania na nowotwór płuc. Na szczęście już od kilku lat w kraju można zakupić papierosy elektryczne, które są znacznie zdrowszą alternatywą. Na co zwrócić uwagę w trakcie wyboru tego typu urządzenia?

Cechy dobrego e-papierosa

Każdego roku na polskim rynku pojawiają się kolejni producenci, którzy oferują konsumentom swoje e papierosy. Z tego powodu wybór konkretnego urządzenia może być bardzo utrudniony, szczególnie że nie zawsze wysoka cena przekłada się na dobrą jakość. Dlatego w trakcie zakupów należy przede wszystkim zwrócić uwagę na poszczególne parametry urządzenia.

Kluczową kwestią, szczególnie jeśli dużo palimy, będzie moc baterii, poszczególne modele bardzo się różnią w tej kwestii, dlatego warto to sprawdzić. Poza tym należy zobaczyć, jaki rodzaj clearomizera został zastosowany w urządzeniu i jaka jest jego pojemność. Ten element jest bardzo ważny, bowiem to on wpływa na smak wdychanej pary oraz jej intensywność.

Dobrze będzie rozeznać się, w jaki sposób w e-papierosie wymieniane są liquidy – w nowszych modelach pojemniczek na płyn jest wyciągany, przez co nie musimy się martwić o rozlanie. Najlepiej byłoby zakupić urządzenie, które ma najlepsze parametry, jednak jego cena może być wysoka.

Z drugiej jednak strony dobrze konserwowany e-papieros będzie działał wiele lat, dlatego lepiej zainwestować w dobry model. A największe promocje na sprzęt tego typu można znaleźć w sklepach internetowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dziewiętnaście − 16 =