Jakie obicie do mebli wybrać?

Podczas zakupu mebli na zamówienie, bardzo często pojawia się możliwość wyboru tkaniny obiciowej. W zależności od upodobań, potrzeb, a także wystroju wnętrza można wybierać pomiędzy różnego rodzaju pikowaniem, kolorami, a także rodzajem samego materiału. Zatem jakie tkaniny są najbardziej popularne i warto na nie postawić?

Ekoskóra

Jest to z pewnością bardzo popularny materiał i doskonała alternatywa dla skóry naturalnej. Cechuje ją nie tylko elegancki wygląd oraz uniwersalność pod względem stylistyki. Dobra jakościowo ekoskóra może poszczycić się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz na czynniki środowiskowe, jak również będzie łatwa w czyszczeniu i konserwacji. Szukając nietuzinkowego rodzaju obicia warto postawić na pikowaną ekoskórę w odważnym kolorze lub z połyskiem.

Tkanina Atlanta

Atlanta jest tkaniną strukturalną, która może być dobrą alternatywą dla osób nie lubiących skórzanych mebli. Cechuje ją mocny, wyjątkowo efektowny splot, który sprawia wrażenie dużej głębi i trójwymiaru. Zdjęcia przedstawiające strukturę tkaniny można znaleźć przykładowo na stronie https://www.toblen.pl/atlanta/. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że Atlanta może być dobrana praktycznie do każdego wnętrza, a jej wytrzymałość zagwarantuje komfort podczas wieloletniego użytkowania.

Suedine

Kiedy rozważana jest Suedina tkanina ta z pewnością nie zawiedzie. Niezwykle przyjemna w dotyku, o ciekawym, mieniącym się wyglądzie, jest nie tylko wyjątkowo komfortowa w użytkowaniu, ale także trwała i wytrzymała na ścieranie. Odporna na zaplamienia, jest łatwa w konserwacji i utrzymaniu w czystości, a jej ponadczasowy, modny wygląd sprawdzi się w każdym domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − 1 =