Jakie buty posiadać latem w swojej szafie?

Po chłodnej zimie i orzeźwiającej wiośnie przychodzi czas na upalne lato. Wreszcie możemy zapomnieć o grubych swetrach i ciepłych skarpetach na rzecz lekkich i przewiewnych sukienek czy spodni. To również pora, by zmienić obuwie. Na rynku dostępny jest szeroki jego wybór. Ta różnorodność pozwala wybrać odpowiednią parę obuwia w zależności od indywidualnych potrzeb, gustu, okazji, jak i temperatury. Niewątpliwie najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem są trampki lub sportowe buty. Jeśli temperatury będą jednak naprawdę wysokie, stopa się w nich spoci, co może skutkować nieprzyjemnymi otarciami.

Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest wybór sandałów. Producenci oferują modele bardziej zabudowane, jak i w pełni odsłaniające piętę, jak i palce. Strona internetowa https://lizard-shoes.com/kategoria/sandaly-na-srednim-obcasie przedstawia eleganckie sandały na średnim obcasie, które świetnie prezentują się na co dzień, jak i na specjalne okazje. Przy tym są bardzo kobiece i podkreślają wszystkie atuty sylwetki.

Espadryle, a może klapki?

Zamiast sandałów można po prostu założyć klapki lub japonki. Dla wielu osób to jednak mało komfortowa propozycja, ponieważ szukają obuwia, które zapewnia większą stabilność. Takim przykładem są modne espadryle, które gwarantują cyrkulację powietrza, ale jednocześnie zakrywają całą stopę. Praktycznym rozwiązaniem są także buty slip on, które nie mają żadnych wiązań ani zapięć. Wystarczy je wsunąć na stopę i cieszyć się wygodą, jaką zapewniają w okresie lata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dwa + szesnaście =