Jak zrobić perfekcyjny make-up?

Każda kobieta chciałaby wyglądać promiennie i olśniewająco każdego dnia. Makijaż to podstawa u wielu kobiet, lecz często brakuje na to czasu, w dzisiejszym artykule przedstawimy niezbędne elementy, aby wykonać idealny makijaż w ciągu kilku minut.

Podkład – must have kobiet 

Podkład to absolutna podstawa podczas wykonywania makijażu. Jeśli nie ma problemów skórnych takie jak: naczynka, wypryski lub cienie pod oczami wystarczy użycie samego podkładu po nałożeniu kremu nawilżającego lub bazy. Ważne jest, aby był on idealnie dobrany do koloru skóry – w innym wypadku będzie efekt „maski”. Należy użyć go podczas wykonywania makijażu ponieważ nadaje on cerze zdrowego wyglądu oraz blasku. Powinien także być on dobrej jakości, był trwały oraz nie ważył się. Takim produktem jest między innymi – Rimmel – wake me up ponieważ ma rozbudowaną paletę kolorów oraz jest trwały i wydajny. 

Rozświetlenie oczu 

W promiennym makijażu tak samo istotny make- up oczu. Aby wyglądać olśniewająco warto skorzystać z odpowiedniej palety cieni. Powinna ona mieć dobrą pigmentacje, a cienie nie będą się osypywać. Rozwiązaniem może być paleta MakeUp Revolution ponieważ produkują palety o dobrej jakości za niezbyt wygórowaną cenę, w zależności od potrzeb jest dostępny każdy, możliwy kolor. Użycie wewnątrz kącika oczu świetlistego, jasnego cienia oraz ciemniejszy cień na zewnątrz, że oko będzie idealnie podkreślone, w połączeniu z tuszem do rzęs. 

Należy pamiętać także o delikatnej szmince w kolorze nude i gotowe. Promienny makijaż w kilka minut zrobiony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

trzy × 1 =