Jak urządzić poczekalnię w biurze?

Poczekalnia jest pierwszym miejscem, do którego wchodzi gość. Pomieszczenie to powinno sprawiać dobre wrażenie. Goście w poczekali powinni czuć się dobrze i mieć wrażenie, że właściciele są poważnymi ludźmi, z którymi chce współpracować. Jaka powinna więc być biurowa poczekalnia? Spróbujemy odpowiedzieć na to pytanie poniżej.

Najważniejsze jest pierwsze wrażenie

Po pierwsze pomalujcie ściany na jasne kolory. Najlepiej sprawdzają się odcienie szarości, beżu oraz bieli. Możecie oczywiście zdecydować się większość ścian pomalować na biało, a jedną na ciemniejszy kolor. W takiej sytuacji można przy tej ciemniejszej ścianie postawić kanapę. Należy pamiętać tylko, że sofa do biura czy do poczekalni powinna być wygodna i trwała.

Dobrym pomysłem jest również umieszczenie w poczekalni stolika, tak by goście mieli gdzie postawić teczki, torby czy odłożyć dokumenty. Eleganckie modele ze szkła wydają się być wiecznie w modzie. Duże znaczenie w pomieszczeniu ma również światło. Unikajcie dużych przemysłowych lamp. Lepiej będą wyglądały stylowe lampy w nowoczesnych kształtach. Aby ocieplić trochę poczekalnię, proponujemy postawienie kilku dość dużych kwiatów. Zadbane kwiaty są eleganckim dodatkiem każdego pomieszczenia. Świetnie do tego nadaje się zamiokulkas zamiolistny. Nie polecamy paprotek i kaktusów.

Jeżeli obawiacie się, że urządzanie biura czy poczekalni może sprawić Wam duże problemy, to proponujemy oddać to zadanie w ręce profesjonalistów. Istnieją na rynku firmy, które z chęcią stworzą Wam idealną przestrzeń do pracy; przykładem Bryła Plus, o których więcej dowiecie się, wchodząc na stronę www.brylaplus.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

19 + trzynaście =