Jak dopasować skarpetki do obuwia?

Wygodne skarpetki charakteryzują się nie tylko wysoką jakością włókien, odpowiednim ściągaczem czy uniwersalnym kolorem. Na https://kabak.com.pl/kategoria/skarpetki można wybierać z różnych barw, a nawet długości. Jak dopasować te idealne, wygodne, a jednocześnie pasujące do różnego rodzaju obuwia?

Tradycyjne

Eleganckie buty męskie wymagają skarpetek długich (do połowy łydki, tak by nie odsłaniać nogi w momencie siadania i podwinięcia się nogawki), w kolorze czarnym lub granatowym. Z kolei do uprawiania sportu przydadzą się bawełniane lub bambusowe, chłonne, nieuciskające, sprawiające wrażenie, jakby nie było ich czuć na stopie. W czasie biegania, jazdy na rowerze czy gry w piłkę nie powinniśmy skupiać się na uczucia ucisku czy wilgoci w butach. Warto podkreślić, że jeśli cierpimy na żylaki, pracujemy wiele godzin na nogach bądź mamy problemy z krążeniem w kończynach, najlepszym rozwiązaniem będą skarpetki bezuciskowe, z elastycznym zakończeniem zamiast gumki.

Z humorem

W ostatnich czasach coraz popularniejsze stają się skarpetki ze śmiesznymi nadrukami. O ile nie obowiązuje nas w pracy dress code, taki dodatek odzieżowy jest uniwersalny, pasujący do wielu okazji a także rodzajów obuwia. Przeglądając oferujący śmieszne skarpetki sklep internetowy możemy zauważyć, że odpowiedni nadruk da się wybrać dla każdego: dla miłośnika psów lub kotów, zapalonego czytelnika, sympatyków Harry’ego Pottera czy Gry o tron. Takie skarpetki mogą być też doskonałym prezentem! Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego, zwłaszcza jeśli dopasujemy nadruk skarpetek do jego osobistych pasji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × 5 =