Jak dopasować skarpetki do obuwia?

Wygodne skarpetki charakteryzują się nie tylko wysoką jakością włókien, odpowiednim ściągaczem czy uniwersalnym kolorem. Na https://kabak.com.pl/kategoria/skarpetki można wybierać z różnych barw, a nawet długości. Jak dopasować te idealne, wygodne, a jednocześnie pasujące do różnego rodzaju obuwia?

Tradycyjne

Eleganckie buty męskie wymagają skarpetek długich (do połowy łydki, tak by nie odsłaniać nogi w momencie siadania i podwinięcia się nogawki), w kolorze czarnym lub granatowym. Z kolei do uprawiania sportu przydadzą się bawełniane lub bambusowe, chłonne, nieuciskające, sprawiające wrażenie, jakby nie było ich czuć na stopie. W czasie biegania, jazdy na rowerze czy gry w piłkę nie powinniśmy skupiać się na uczucia ucisku czy wilgoci w butach. Warto podkreślić, że jeśli cierpimy na żylaki, pracujemy wiele godzin na nogach bądź mamy problemy z krążeniem w kończynach, najlepszym rozwiązaniem będą skarpetki bezuciskowe, z elastycznym zakończeniem zamiast gumki.

Z humorem

W ostatnich czasach coraz popularniejsze stają się skarpetki ze śmiesznymi nadrukami. O ile nie obowiązuje nas w pracy dress code, taki dodatek odzieżowy jest uniwersalny, pasujący do wielu okazji a także rodzajów obuwia. Przeglądając oferujący śmieszne skarpetki sklep internetowy możemy zauważyć, że odpowiedni nadruk da się wybrać dla każdego: dla miłośnika psów lub kotów, zapalonego czytelnika, sympatyków Harry’ego Pottera czy Gry o tron. Takie skarpetki mogą być też doskonałym prezentem! Z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowanego, zwłaszcza jeśli dopasujemy nadruk skarpetek do jego osobistych pasji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

3 × 2 =