Jak dopasować etui na Iphone?

Iphone to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na całym świecie. Producent wysokiej jakości sprzętu elektronicznego ma klientów i fanów na całym świecie, a modele takie jak Iphone 5s, Iphone 6 s plus, czy też najnowszy Iphone X, pomimo wysokich cen, sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Wraz z popytem na smartfony, wzrasta także sprzedaż przydatnych akcesoriów, takich jak chociażby etui. Etui ma za zadanie przede wszystkim chronić telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale może być także ciekawym dodatkiem estetycznym. Ważne jest jednak to, aby było naprawdę dobrze dobrane. Jak więc dopasować takie etui, na Iphone?

Dopasowane etui na Iphone

Na samym początku warto wspomnieć o tym, że istnieją naprawdę różne rodzaje etui. Możemy wyróżnić pokrowce z klapką, z termoplastycznego tworzywa, pokrowce skórzane, designerskie i przezroczyste. Aby odpowiednio dopasować jakiekolwiek etui, powinno się znać dokładne wymiary konkretnego modelu smartfona i dobierać je zgodnie z nimi. Warto wiedzieć o tym, że etui wykonane z tworzyw sztucznych, będą lepiej przylegać do smartfona, a tym samym lepiej go chronić. Dlatego też warto wybierać etui, które będzie odpowiednio ciasne, a tworzywo z którego jest wykonane, będzie jednocześnie elastyczne. Etui pod względem estetycznym warto dopasować pod kolor Iphone, lub zadbać o ciekawe akcenty w postaci rysunków lub nowoczesnej grafiki. Dzięki temu nasz Iphone zyska nie tylko znakomitą ochronę, ale również będzie wyglądał tak, jak zechcemy.

Możesz także zaprojektować swoje etui sam. W Internecie jest dużo tego typu ofert. Obejmują one praktycznie każdy model telefonu, nie tylko iPhone. Sprawdź przykładową ofertę: https://zaprojektujetui.pl/producent/samsung.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − trzy =