Dobre dodatki do smartfona

Smartfony obecnie stały się dobrem, które pragnie posiadać każdy. Najlepiej jeśli jest to model z najnowszej kolekcji. Niestety telefony dotykowe nie są tanie, uszkodzić je łatwo, a coroczne wymienianie ich może doprowadzić do bankructwa niejednego z nas. Chcąc zabezpieczyć się przed niepotrzebnymi wydatkami albo trzeba używać telefon z najwyższą ostrożnością lub należy zaopatrzyć się w dodatki do smartfona, które przedłużą jego życie, a użytkownikom dadzą większy komfort z używania telefonu.

O czym warto pomyśleć kupując nowe urządzenie?

Szkło hartowane na telefon – ekrany smartfonów są dotykowe i podatne na wszelkie uszkodzenia. Wystarczy wrzucić niezabezpieczony telefon do torb, aby skończyć z kilkoma rysami i gorszą jakością obrazu na wyświetlaczu. Taka sama sytuacja pojawi się, gdy smartfon spadnie z dużej wysokości – ekran prawie na pewno popęka. Szkło hartowane zminimalizuje niebezpieczeństwo, a wszelkie rysy pozostaną na nim, zamiast bezpośrednio na ekranie wyświetlacza.

Silikonowe etui – tak jak trzeba uważać na ekran, tak i obudowa może ulec uszkodzeniu. Co prawda jest zbudowana z mocniejszego materiału, ale nawet on nie jest w 100% odporny na zarysowania. Zakładając etui z silikonu, otrzymuje się wygodę w trzymaniu telefonu i lepsze przyleganie go do obudowy. W wersjach przezroczystych wygląd i kształt smartfonu jest w zachowany. Takie etui dla różnych telefonów znajduje się na https://pskomsklep.pl/akcesoria/silikony-na-telefon-/.

Folia poliwęglanowa – działa na tej samej zasadzie co szkło hartowane. Chroni ekran przed zarysowaniami. Jej przewagą jest cienki materiał ledwie widoczny na wyświetlaczu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

dwadzieścia − jeden =