Czy dieta pudełkowa jest zdrowa?

Dieta pudełkowa (zobacz: dieta pudełkowa Warszawa) niesłusznie kojarzy się niektórym z fast-foodami i pudełkami po pizzy. Choć nie musimy na nią tracić czasu, ktoś inny czuwa nad doborem składników w odpowiednich proporcjach, starannie wyselekcjonowanych i skomponowanych do indywidualnych potrzeb, nie oznacza to, że nie jest zdrowa. W dodatku catering dietetyczny dostarczany jest pod wskazane miejsce, dzięki czemu taka dieta jest nie tylko zdrowa, ale też wygodna.

Czy dieta pudełkowa jest zdrowa?

Dieta pudełkowa opracowana jest przez dietetyka na podstawie potrzeb organizmu konkretnego klienta. Dania przygotowane są ze zdrowych, nieprzetworzonych składników, gotowane na parze i podane w odpowiednich proporcjach. Pozwalają zrzucić zbędne kilogramy i zaspokoić zapotrzebowanie organizmu na składniki odżywcze. Catering dietetyczny dostarczamy jest rano w osobnych pudełkach, w których znajdują się wszystkie główne posiłki na cały dzień. Nie tracimy czasu na przygotowywanie posiłków, możemy spędzić go w siłowni, na pracy, a dzięki cateringowi dietetycznemu jemy regularnie, zdrowo, w każdym miejscu (w biurze, w domu).

Firmy cateringowe (sprawdź: catering dietetyczny Poznań i okolice) pozwalają dobrać dietę do indywidualnych potrzeb, można wykupić dietę bezglutenową, bez ryb, bez krowiego mleka, dlatego to rozwiązanie także dla alergików i wegetarian. Czy dieta pudełkowa ma jakieś wady? Jeśli zbyt długo z niej korzystamy, a właściciel firmy cateringowej nie dba o urozmaicenie diety, może stać się zbyt monotonna. Ale możemy sami ją zmodyfikować lub wybrać inną firmę cateringową.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

osiemnaście − dziewięć =