Co przyda się businesswoman?

Businesswoman to kobieta zazwyczaj reprezentująca jakąś firmę zarówno w biurze, jak i w trakcie podróży służbowych, będących immanentnym elementem pracy w korporacjach i nie tylko. Dlatego oprócz eleganckiego stroju musi także posiadać szereg funkcjonalnych dodatków i gadżetów, które uczynią jej pracę przyjemniejszą i bardziej efektywną.

Elegancki strój to nie wszystko – tak samo ważne są funkcjonalne dodatki

Nieodzownym atrybutem businesswoman jest elegancki strój w postaci garsonki, żakietu, białej lub błękitnej koszuli, czarnej sukienki, prostej spódnicy lub spodni, a także trzech par butów (na płaskiej podeszwie, na szpilce oraz na niskim obcasie). Taki zestaw (gotowy lub koordynowany) powinna mieć w szafie każda kobieta, niezależnie od branży, w której przyszło jej pracować.

Poza tym taka osoba nie obędzie się bez komputera przenośnego, wykorzystywanego w biurze oraz podczas podróży. Najlepsze akcesoria służące do jego przenoszenia to torby na laptopa damskie, wykonane z tworzywa sztucznego lub skóry naturalnej.

Businesswoman przyda się również dobry smartfon biznesowy (z dobrym połączeniem W-Fi i rozbudowaną pocztą), wizytownik oprawiony w skórę, kosmetyczka na niezbędne produkty do pielęgnacji, aktówka na dokumenty, notatnik i tablet, a ponadto torebka na wszelkie drobiazgi i akcesoria. W takiej torebce kobieta sukcesu powinna nosić portfel (ostatnio popularny jest zwłaszcza damski portfel Puccini, charakteryzujący się stylowym wyglądem i niewygórowaną ceną, co można sprawdzić na https://gala24.pl/search.php?text=portfel+damski+puccini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

6 + piętnaście =