Buty sportowe na co dzień – do czego pasują?

Dawniej buty sportowe kojarzyło się wyłącznie z uprawianiem sportu, lekcjami wychowania fizycznego, ewentualnie z niezobowiązującym obuwiem męskim. Nie nosiło się ich na specjalne okazje, na takie zarezerwowane były eleganckie pantofle. Ktoś, kto założyłby na jakąkolwiek uroczystość buty sportowe, zostałby odebrany jako osoba wręcz niechlujna. Trendy się jednak zmieniają, w naszych czasach możemy pozwolić sobie na zdecydowanie większą swobodę w ubiorze, zarówno codziennym jak i na większe wyjścia.

Nie tylko na siłownię

Buty sportowe z roku na rok zyskują coraz to większą popularność. Można zauważyć, że wiele celebrytów, osób z pierwszych stron gazet promuje trend noszenia obuwia sportowego na co dzień. Żyjemy w czasach, kiedy buty Adidas założone na czerwony dywan nikogo nie szokują, a są wręcz inspiracją. Jest to obuwie, które nie tylko świetnie wygląda, ale jest też niesamowicie wygodne. Dawniej kobiety, idąc na jakąkolwiek imprezę taneczną, zakładały szpilki na wysokim obcasie, teraz zakładając obuwie Skechers, można czuć się równie atrakcyjnie jak w szpilkach, a w dodatku cieszyć się tańcem i zabawą przez całą noc, bez bólu stóp.

Do czego założyć?

Największą zaletą mody na noszenie na co dzień butów sportowych jest to, że właściwie nie ma określonych reguł. Pasują one niemal do każdej stylizacji. Buty Adidas można założyć zarówno do spodni dresowych, jak i zwiewnej, letniej sukienki. Połączenie sportu z elegancją jest jak najbardziej wskazane. Daje nam to niezliczone możliwości na to jak modnie i wygodnie wyglądać wychodząc z domu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

1 × 3 =